Sivu:  Näytä uimarit lajittelun mukaan=K 
Päivämäära: 09 marraskuu 2017 
Aika: 12:23:15 

 
Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Koululaisuinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  09 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  12:23   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 marraskuu 2017         
 
 
Laji 14, 50m VU T-9, Loppukilpailut 9 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Iiris Myllymäki  2008  Kanjonin Koulu          40.37   
Iida Pennanen  2008  Atalan Koulu          43.56   
Viiu Levola  2008  Juhannuskylän Koulu          45.90   
Teea Rajala  2008  Sammon Koulu          47.31   
Minea Moisio  2008  Lentävänniemen Koulu          49.46   
Hanna Zautasvili  2008  Linnainmaan Koulu          49.75   
Lotta Ahtela  2008  Svenska Samskolan          51.91   
Hanna Vänni  2008  Linnainmaan Koulu          53.00   
Tiiu Valli  2008  Normaalikoulu          1:12.74   
                     
 
Laji 15, 50m VU P-9, Loppukilpailut 9 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Georg Aspholm  2008  Svenska Samskolan          39.44   
Daniil Tirronen  2008  Steiner Koulu          43.55   
Hugo Rossi  2008  Lentävänniemen Koulu          45.69   
Nikita Zuravljov  2008  Steiner Koulu          49.14   
Elias Suominen  2008  Wivi Lönn          53.24   
Eetu Jokipii  2008  Karosen Koulu          1:17.67   
                     
 
Laji 16, 50m VU T-10, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Nella Kortteinen  2007  Sammon Koulu          37.81   
Silvia Koskela  2007  Olkahisen Koulu          38.83   
Katri Kulovuori  2007  Kämmenniemen Koulu          39.90   
Stella Laukkanen  2007  Terälahden Koulu          40.93   
Elsa Joseph  2007  Kaukajärven Koulu          41.81   
Iidalotta Erkkilä  2007  Leinolan Koulu          46.60   
Erika Ruuskanen  2007  Svenska Samskolan          48.30   
Netta Haltunen  2007  Linnainmaan Koulu          48.39   
Aino Mustonen  2007  Linnainmaan Koulu          53.40   
10  Lila Reiman  2007  Normaalikoulu          57.20   
                     
 
Laji 17, 50m VU P-10, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Leo Vlasovic  2007  Tammelan Koulu          31.79   
Albert Laakkonen  2007  Lentävänniemen Koulu          35.82   
Valtteri Pellinen  2007  Raholan Koulu          36.52   
Aapo Harjula  2007  Leinolan Koulu          48.39   
Andrey Katanandov  2007  Linnainmaan Koulu          49.56   
Joa Siltakoski  2007  Karosen Koulu          50.13   
Eino Anttila  2007  Wivi Lönn          52.06   
Miska Moisio  2007  Lentävänniemen Koulu          54.70   
Juho Kekarainen  2007  Leinolan Koulu          57.45   
10  Rene Valli  2007  Normaalikoulu          59.49   
11  Yuchen Zhang  2007  Karosen Koulu          1:05.23   
                     
 
Laji 18, 50m VU T-11, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Isla Leinonen  2006  Linnainmaan Koulu          30.96   
Milana Virtanen  2006  Tammelan Koulu          33.68   
Piia Lahtinen  2006  Vehmaisten Koulu          33.98   
Joanna Salonen  2006  Takahuhdin Koulu          34.38   
Nea Elomaa  2006  Sammon Koulu          37.65   
Anna Selin  2006  Lentävänniemen Koulu          37.69   
Milja Prepula  2006  Pohjois-Hervannan Koulu          37.76   
Elli Raitalaakso  2006  Vuoreksen Koulu          38.27   
Piitu Perkola  2006  Lielahden Koulu          39.06   
10  Riia Pietilä  2006  Sammon Koulu          39.07   
11  Sofia Mustonen  2006  Lielahden Koulu          40.13   
12  Peppi Peltotalo  2006  Vuoreksen Koulu          40.68   
13  Linda Möttönen  2006  Messukylän Koulu          42.68   
14  Sanni Tsokkinen  2006  Koiviston Koulu          43.99   
15  Jenna Myllytausta  2006  Normaalikoulu          47.06   
16  Oona Kuusela  2006  Sammon Koulu          50.14   
                     
 
Laji 19, 50m VU P-11, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sebastian Sojolin  2006  Lentävänniemen Koulu          33.17   
Matias Mäkinen  2006  Linnainmaan Koulu          34.41   
Kalle Heinonen  2006  Tammelan Koulu          34.60   
Väinö Pitkänen  2006  Leinolan Koulu          36.02   
Saku Pietilä  2006  Takahuhdin Koulu          36.25   
Markus Popov  2006  Kaukajärven Koulu          36.77   
Luca Ruusila  2006  Lentävänniemen Koulu          37.17   
Niklas Töyrylä  2006  Takahuhdin Koulu          37.59   
Tobias Syrjä  2006  Svenska Samskolan          37.63   
10  Ferdinand Backman  2006  Steiner Koulu          39.11   
10  Rasmus Ruotoistenmäki  2006  Kansainvälinen Koulu          39.11   
12  Tomas Levula  2006  Vuoreksen Koulu          43.63   
                     
 
Laji 20, 50m VU T-12, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Rebekka Aaltola  2005  Normaalikoulu          31.25   
Aino Lepola  2005  Takahuhdin Koulu          31.54   
Tara Salli  2005  Kansainvälinen Koulu          32.38   
Heidi Helenius  2005  Peltolammin Koulu          32.63   
Enni Halttunen  2005  Linnainmaan Koulu          32.94   
Hilla Penttilä  2005  Vehmaisten Koulu          33.27   
Henni Halme  2005  Linnainmaan Koulu          33.36   
Kia Alenius  2005  Kansainvälinen Koulu          33.44   
Emilia Peuhkurinen  2005  Wivi Lönn          35.35   
10  Saana Keskinen  2005  Kämmenniemen Koulu          36.01   
11  Ronja Makkonen  2005  Lentävänniemen Koulu          36.44   
12  Kaisu Leinonen  2005  Kämmenniemen Koulu          36.58   
13  Eerika Turunen  2005  Peltolammin Koulu          38.43   
14  Veera Olli  2005  Härmälän Koulu          41.06   
                     
 
Laji 21, 50m VU P-12, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eero Rautaporras  2005  Tammelan Koulu          26.46   
Samuel Sainio  2005  Normaalikoulu          30.21   
Oliver Aspholm  2005  Svenska Samskolan          31.74   
Tuomas Lehtonen  2005  Raholan Koulu          31.79   
Akseli Liukkonen  2005  Olkahisen Koulu          31.90   
Daniel Kontula  2005  Lentävänniemen Koulu          34.57   
Luukas Kallio  2005  Vuoreksen Koulu          38.09   
Tuomas Kallio  2005  Wivi Lönn          38.71   
Severi Muje  2005  Wivi Lönn          39.54   
10  Aleksi Puska  2005  Atalan Koulu          53.61   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  09 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  12:23