Sivu:  Näytä uimarit lajittelun mukaan=H 
Päivämäära: 09 marraskuu 2017 
Aika: 12:38:48 

 
Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Koululaisuinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  09 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  12:38   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 marraskuu 2017         
 
 
Laji 14, 50m VU T-9, Loppukilpailut 9 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Varpu Koivula  2008  Terälahden Koulu          56.91   
Iida Alavuotila  2008  Normaalikoulu          58.66   
Lotta Penttilä  2008  Sammon Koulu          59.79   
Siiri Lehtonen  2008  Normaalikoulu          1:03.79   
Peppi Remes  2008  Sammon Koulu          1:18.47   
Lotta Tervo  2008  Normaalikoulu          1:21.72   
Katrin Rajala  2008  Kämmenniemen Koulu          1:24.92   
                     
 
Laji 15, 50m VU P-9, Loppukilpailut 9 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Jesse Uutela  2008  Kansainvälinen Koulu          51.42   
Miska Tapola  2008  Sammon Koulu          58.89   
Meeko Inkilä  2008  Kansainvälinen Koulu          1:05.09   
Elmeri Peltomaa  2008  Kämmenniemen Koulu          1:07.59   
Aki Peltola  2008  Atalan Koulu          1:11.59   
Viljami Ullman  2008  Wivi Lönn          1:13.64   
Luukas Lahtinen  2008  Kämmenniemen Koulu          2:01.52   
Edvin Kakkonen  2008  Kämmenniemen Koulu          2:10.56   
Otto Sieppi  2008  Kämmenniemen Koulu          DSQ   
  SW 10.6 Köydestä vetäminen               
                     
 
Laji 16, 50m VU T-10, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sara Pesonen  2007  Normaalikoulu          55.31   
Hilla Kiekara  2007  Tammelan Koulu          55.45   
Aada Kanerva  2007  Tammelan Koulu          1:06.47   
Elsa Mattila  2007  Normaalikoulu          1:09.09   
Aino Tulasalo  2007  Tammelan Koulu          1:10.42   
Emmelina Holmgvist  2007  Svenska Samskolan          1:11.94   
Mila Mäentakanen  2007  Normaalikoulu          1:15.33   
Lilja Höglund  2007  Svenska Samskolan          1:16.43   
                     
 
Laji 17, 50m VU P-10, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Hermanni Siurola  2007  Steiner Koulu          39.82   
Sampo Hack  2007  Karosen Koulu          45.30   
Panu Hukkanen  2007  Sammon Koulu          53.50   
Aaro Auvinen  2007  Normaalikoulu          54.96   
Rasmus Mäkinen  2007  Svenska Samskolan          56.66   
Aapo Hannus  2007  Tammelan Koulu          1:00.81   
Miska Matikainen  2007  Linnainmaan Koulu          1:00.92   
Tomas Sovelius  2007  Normaalikoulu          1:04.72   
Eino Majanlahti  2007  Normaalikoulu          1:09.92   
10  Veeti Suominen  2007  Normaalikoulu          1:10.92   
11  Unto Mäki  2007  Normaalikoulu          1:17.28   
12  Eepo Malinen  2007  Normaalikoulu          1:32.66   
                     
 
Laji 18, 50m VU T-11, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sofia Siren  2006  Svenska Samskolan          43.42   
Linnéa Davidsson  2006  Svenska Samskolan          43.96   
Eevi Tolvanen  2006  Sammon Koulu          49.72   
Fanni Luhtanen  2006  Sammon Koulu          52.49   
Sanja Jokiranta  2006  Sammon Koulu          59.16   
Carita Lahtinen  2006  Wivi Lönn          1:05.18   
Sara Nieminen  2006  Wivi Lönn          1:16.57   
                     
 
Laji 19, 50m VU P-11, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Antti Lepola  2006  Sammon Koulu          39.80   
Johannes Alarotu  2006  Terälahden Koulu          40.61   
Lukas Raudasoja  2006  Svenska Samskolan          42.58   
Alex Sundstedt  2006  Svenska Samskolan          45.93   
Paavo Mäntyvaara  2006  Terälahden Koulu          48.56   
Benjamin Terävä  2006  Lielahden Koulu          50.74   
Rafael Mouna  2006  Peltolammin Koulu          57.99   
                     
 
Laji 20, 50m VU T-12, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kerttu Rantanen  2005  Tammelan Koulu          41.75   
Ada Enden  2005  Wivi Lönn          44.16   
Maija Tommiska  2005  Karosen Koulu          45.54   
Minea Laakso  2005  Svenska Samskolan          52.17   
Kaisla Rissanen  2005  Wivi Lönn          56.09   
                     
 
Laji 21, 50m VU P-12, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Leevi Luoma  2005  Härmälän Koulu          39.23   
Samuel Huotari  2005  Lentävänniemen Koulu          40.63   
Akseli Pitkänen  2005  Terälahden Koulu          42.30   
Lucas Väyrynen  2005  Tammelan Koulu          53.51   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  09 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  12:38