Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Koululaisuinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  09 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  12:27   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 marraskuu 2017         
 
 
Laji 1, 50m VU T-13, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Catharina Kalliomaa  2004  Svenska Samskolan            37.88   
Merituuli Nääjärvi  2004  Kansainvälinen Koulu            38.60   
Teresa Pylväs  2004  Kansainvälinen Koulu            38.75   
Aurelia Laitila  2004  Kansainvälinen Koulu            40.54   
Oijennus Silja  2004  Linnainmaan Koulu            42.88   
                     
 
Laji 2, 50m VU P-13, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Lassi Walden  2004  Linnainmaan Koulu          31.65   
Bruno Capiten  2004  Wivi Lönn            37.77   
Hugo Majuri  2004  Lielahden Koulu            38.62   
Eino Karjalainen  2004  Lielahden Koulu            48.53   
                     
 
Laji 3, 50m VU T-14, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sanni Ollikainen  2003  Sammon Koulu            35.49   
Linnea Aho  2003  Lielahden Koulu            45.12   
Ella Kulmala  2003  Kansainvälinen Koulu            47.44   
Jade Salakari  2003  Kansainvälinen Koulu            50.51   
                     
 
Laji 4, 50m VU P-14, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Konsta Mäntyvaara  2003  Kämmenniemen Koulu            37.75   
Viljami Järvinen  2003  Kaukajärven Koulu            38.12   
                     
 
Laji 5, 50m VU T-15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Margarita Kataja  2002  Juhannuskylän Koulu          39.84   
                     
 
Laji 6, 50m VU P-15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Arttu Helle  2002  Kämmenniemen Koulu          29.27   
Joel Turkka  2002  Sammon Koulu          30.32   
Pieti Raunio  2002  Linnainmaan Koulu          30.95   
Tomas Capiten  2002  Wivi Lönn          31.73   
Aleksi Hietala  2002  Kämmenniemen Koulu          38.12   
                     
 
Laji 7, 100m SKU T-13, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Siiri Arjanmaa  2004  Kaukajärven Koulu  32.29        1:12.75   
Adeliina Kaarlenkaski  2004  Sammon Koulu  33.74        1:13.73   
Siiri Ala-Karvia  2004  Sammon Koulu    35.59        1:14.21   
Emmi Manninen  2004  Takahuhdin Koulu    35.31        1:15.09   
Aada Hakala  2004  Sammon Koulu    34.88        1:15.43   
Frida Ekman  2004  Tammelan Koulu  35.17        1:15.80   
Siiri Mätäsjärvi  2004  Kaukajärven Koulu  35.32        1:16.47   
Ida Töyrylä  2004  Takahuhdin Koulu    35.17        1:17.43   
Noora Kylmämetsä  2004  Lielahden Koulu    36.26        1:18.75   
10  Kiona Inkilä  2004  Kansainvälinen Koulu  35.79        1:19.28   
11  Melissa Virtanen  2004  Tammelan Koulu  38.45        1:22.74   
12  Ranja Ruotoistenmäki  2004  Kansainvälinen Koulu  39.47        1:25.53   
13  Susanna Uitto  2004  Kansainvälinen Koulu  40.22        1:26.64   
14  Iida Jännes  2004  Steiner Koulu  41.75        1:28.63   
                     
 
Laji 8, 100m SKU P-13, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Pavel Pankratov  2004  Takahuhdin Koulu    31.53        1:08.60   
Lassi Niemi  2004  Sammon Koulu  32.13        1:09.34   
Riccardo Castagno  2004  Hatanpään Koulu  32.09        1:09.41   
Miro Birkstedt  2004  Linnainmaan Koulu  31.93        1:11.06   
Niilo Kilpeläinen  2004  Linnainmaan Koulu  33.20        1:11.29   
Konsta Kallio  2004  Linnainmaan Koulu  31.21        1:11.75   
Ilja Syrjä  2004  Svenska Samskolan    34.83        1:16.58   
Oskar Tuominen  2004  Wivi Lönn  35.42        1:17.68   
Antte Säilä  2004  Normaalikoulu  35.52        1:18.17   
10  Leo Liukonen  2004  Lielahden Koulu    36.91        1:18.36   
11  Sebastian Rasimus  2004  Etelä-Hervannan Koulu  36.99        1:19.72   
12  Onni Pajumäki  2004  Kaarilan Koulu    38.20        1:20.97   
13  Lauri Mäkinen  2004  Kansainvälinen Koulu  40.28        1:25.28   
14  Max Nikkari  2004  Wivi Lönn    38.62        1:25.53   
15  Litti Penttilä  2004  Normaalikoulu    43.74        1:31.65   
16  Juuso Puustinen  2004  Linnainmaan Koulu    43.57        1:31.87   
17  Aapo Kuivaniemi  2004  Tesoman Koulu    45.24        1:36.71   
                     
 
Laji 9, 100m SKU T-14, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Eveliina Koivula  2003  Juhannuskylän Koulu  34.43        1:14.75   
Ella Ekman  2003  Sammon Koulu    34.34        1:14.92   
Ronja Myllykallio  2003  Tesoman Koulu    33.76        1:15.16   
Olivia Salomaa  2003  Takahuhdin Koulu    41.41        1:26.83   
Laura Valonen  2003  Kaukajärven Koulu    41.51        1:29.67   
Saranbolor Usukhsaiki  2003  Kansainvälinen Koulu  42.87        1:30.25   
                     
 
Laji 10, 100m SKU P-14, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Tatu Hapuoja  2003  Kaarilan Koulu    28.70        1:03.09   
Akseli Hakala  2003  Sammon Koulu    30.47        1:06.66   
Joona Kortteinen  2003  Kämmenniemen Koulu    31.70        1:08.57   
Visa Kotiniitty  2003  Sammon Koulu    34.05        1:12.12   
Topi Raitalaakso  2003  Etelä-Hervannan Koulu    35.57        1:17.25   
Valtteri Salmela  2003  Kaarilan Koulu    34.18        1:17.66   
Petteri Lepola  2003  Juhannuskylän Koulu    34.85        1:19.77   
Jaakko Virtanen  2003  Kansainvälinen Koulu    39.10        1:27.28   
Valtteri Jussila  2003  Linnainmaan Koulu    42.08        1:28.05   
10  Antti Toivonen  2003  Wivi Lönn    50.91        1:48.40   
                     
 
Laji 11, 100m SKU T-15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Iina Pollari  2002  Svenska Samskolan    30.50        1:07.19   
Emma von Dickoff  2002  Hatanpään Koulu    32.46        1:09.73   
Enni Lahtinen  2002  Sammon Koulu    34.56        1:13.44   
Venla Pesu  2002  Kansainvälinen Koulu    33.89        1:17.27   
                     
 
Laji 12, 100m SKU P-15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Petr Pankratov  2002  Takahuhdin Koulu    30.04        1:03.39   
Väinö Koskinen  2002  Tesoman Koulu    29.16        1:03.77   
Axel Olander  2002  Tesoman Koulu    30.32        1:08.09   
Henri Naarajärvi  2002  Kansainvälinen Koulu    33.04        1:09.06   
Mio Harju  2002  Svenska Samskolan    32.17        1:11.94   
Eemeli Leinonen  2002  Tesoman Koulu    35.07        1:17.68   
Miska Birkstedt  2002  Linnainmaan Koulu    33.96        1:17.70   
Ville Syrjäkoski  2002  Kaukajärven Koulu    40.44        1:24.45   
                     
 
Laji 13, 4X25m VU Yläkoulu, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    25m        Aika  Tila 











 
Sampo  2004  Sammon Koulu            52.47   
  Enni Lahtinen  2002                 
  Ella Ekman  2003      27.03        27.03   
  Visa Kotiniitty  2003                 
  Akseli Hakala  2003      52.47        52.47   
                     
Takahuhti Koulu  2004  Takahuhdin Koulu            53.19   
  Niklas Töyrylä  2006                 
  Emmi Manninen  2004      27.09        27.09   
  Pavel Pankratov  2004                 
  Petr Pankratov  2002      53.19        53.19   
                     
Fista  2004  Kansainvälinen Koulu            54.02   
                   
        27.88        27.88   
                   
        54.02        54.02   
                     
Svenska Samskolan  2004  Svenska Samskolan            56.32   
                   
        30.45        30.45   
                   
        56.32        56.32   
                     
Linnainmaan  2004  Linnainmaan Koulu            59.52   
  Oijennus Silja  2004                 
  Isla Leinonen  2006      33.24        33.24   
  Niilo Kilpeläinen  2004                 
  Konsta Kallio  2004      59.52        59.52   
                     
Kaukajaärvi  2004  Kaukajärven Koulu            1:00.96   
                   
        34.28        34.28   
                   
        1:00.96        1:00.96   
                     
Lielahti  2004  Lielahden Koulu            1:06.61   
  Hugo Majuri  2004                 
  Noora Kylmämetsä  2004      32.55        32.55   
  Leo Liukonen  2004                 
  Linnea Aho  2003      1:06.61        1:06.61   
                     
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  09 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  12:27