Lähtölista 
 
  Kilpailu  Koululaisuinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  08 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  14:36   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 marraskuu 2016         
 
 
 
Laji 1, 50m VU T-13  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Sanni Ollikainen  2003    SAMPO    25m     
Meeri Kimmon  2003    KAUKAJÄRVI    25m     
Ella Kulmala  2003    FISTA    25m     
Aliisa Markus  2003    FISTA    25m     
               
               

 
 
Laji 2, 50m VU P-13  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Viljami Järvinen  2003    KAUKAJÄRVI    25m     
Konsta Mäntyvaara  2003    KÄMMENNIEM    25m     
Eemil Sipola  2003    LINNAINMAA    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Teemu Nurminen  2003    LINNAINMAA    25m     
Miika Nummela  2003    LINNAINMAA    25m     
Topi Puikkonen  2003    SAMPO    25m     
Rasmus Piippo  2003    STEINER    25m     
August Kaivonen  2003    KAUKAJÄRVI    25m     
Ilja Esolainen  2003    KAUKAJÄRVI    25m     
               

 
 
Laji 3, 50m VU T-14  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Bertta Jouhki  2002    FISTA    25m     
Fini Becker  2002    PYYNIKKI    25m     
Sini Matinlassi  2002    FISTA    25m     
Ella Vehkasaari  2002    HATANPÄÄ    25m     
Aurora Suojanen  2002    SAMPO    25m     
Freya Tarvainen  2002    FISTA    25m     
Veera Valtonen  2002    PYYNIKKI    25m     
               

 
 
Laji 4, 50m VU P-14  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Joel Turkka  2002    SAMPO    25m     
Tomas Capiten  2002    PYYNIKKI    25m     
Pieti Raunio  2002    LINNAINMAA    25m     
               
               
               

 
 
Laji 6, 50m VU P-15  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Tuomas Marenk  2001    SAMPO    25m     
Samu Kekkonen  2001    LIELAHTI    25m     
Vilho Mäntyvaara  2001    KÄMMENNIEM    25m     
               
               
               

 
 
Laji 7, 100m SKU T-13  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Olivia Salomaa  2003    TAKAHUHTI    25m     
Ronja Mäkelä  2003    JUHANNUSK.    25m     
Tessa Kirjonen  2003    PYYNIKKI    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Nanna Tynkkynen  2003    JUHANNUSK.    25m     
Evgenia Vlasova  2003    JUHANNUSK.    25m     
Kiia Kinnunen  2003    STEINER    25m     
Laura Valonen  2003    KAUKAJÄRVI    25m     
Darina Gotcheva  2003    PYYNIKKI    25m     
Ella Ekman  2003    SAMPO    25m     
Sanni Mäkelä  2003    STEINER    25m     

 
 
Laji 8, 100m SKU P-13  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemil Sipola  2003    JUHANNUSK.    25m     
Topi Raitalaakso  2003    E-HERVANTA    25m     
Onni Pajumäki  2003    RAHOLA    25m     
Joona Kortteinen  2003    KÄMMENNIEM    25m     
Aapo Koivuniemi  2003    RAHOLA    25m     
Visa Kotiniitty  2003    SAMPO    25m     
Antti Toivonen  2003    PYYNIKKI    25m     
Akseli Hakala  2003    SAMPO    25m     

 
 
Laji 9, 100m SKU T-14  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Iina Pollari  2002    SVENSKA    25m     
Emma von Dickoff  2002    HATANPÄÄ    25m     
Enni Lahtinen  2002    SAMPO    25m     
Elina Palojärvi  2002    SAMPO    25m     
Pinja Siekkeli  2002    PYYNIKKI    25m     
Venla Pesu  2002    FISTA    25m     
               

 
 
Laji 10, 100m SKU P-14  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Ville Syrjäkoski  2002    KAUKAJÄRVI    25m     
Eemeli Leinonen  2002    TESOMA    25m     
Mio Harju  2002    SVENSKA    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Petr Pankratov  2002    TAKAHUHTI    25m     
Miska Birkstedt  2002    LINNAINMAA    25m     
Rafael Majaharju  2002    FISTA    25m     
Väinö Koskinen  2002    TESOMA    25m     
Henri Naarajärvi  2002    FISTA    25m     
Axel Olander  2002    TESOMA    25m     
               

 
 
Laji 11, 100m SKU T-15  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nora Kosonen  2001    NORSSI    25m     
Viivi Jokiniemi  2001    PYYNIKKI    25m     
Kastehelmi Sinisalo  2001    TAKAHUHTI    25m     
Kamilla Karppinen  2001    FISTA    25m     
Suvi Kurth  2001    SAMPO    25m     
Anna Rantanen  2001    NORSSI    25m     
Emilia Majuri  2001    TAKAHUHTI    25m     
Jenni Hakala  2001    KÄMMENNIEM    25m     

 
 
Laji 12, 100m SKU P-15  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Lehtonen  2001    LIELAHTI    25m     
Perttu Mikkola  2001    TESOMA    25m     
Sami Peltonen  2001    LIELAHTI    25m     
Eemil Pynnönen  2001    NORSSI    25m     
Aapo Puikkonen  2001    NORSSI    25m     
Tatu Hörkkö  2001    SAMPO    25m     
Eerik Tikkakoski  2001    KÄMMENNIEM    25m     
               

 
 
Laji 13, 4X25m VU Yläkoulu  Loppukilpailut (1) 
Erä 1 (1) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kämmenniemen Koulu  2001    KÄMMENNIEM    25m     
Sammon Koulu I  2001    SAMPO    25m     
Takahuhdin Koulu  2001    TAKAHUHTI    25m     
Sammon Koulu Ii  2001    SAMPO    25m     
Kaukajärven Koulu  2001    KAUKAJÄRVI    25m     
Normaalikoulu  2001    NORSSI    25m     
Pyynikin Koulu  2001    PYYNIKKI    25m     
Kansainvälinen Koulu  2001    FISTA    25m     

 
 
Laji 14, 50m VU T-9  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Aino Mustonen  2007    LINNAINMAA  25m     
Elsa Joseph  2007    KAUKAJÄRVI  25m     
Katri Kulovuori  2007    KÄMMENNIEM  25m     
Stella Laukkanen  2007    TERÄLAHTI  25m     
Netta Haltunen  2007    LINNAINMAA  25m     
               
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Pinja Nykänen  2007    KÄMMENNIEM  25m     
Lila Reiman  2007    NORSSI  25m     
Nella Kortteinen  2007    SAMPO  25m     
Viivi Kauranen  2007    KÄMMENNIEM  25m     
Minea Moisio  2007    LENTÄVÄNN  25m     
Silvia Koskela  2007    OLKAH.  25m     
               

 
 
Laji 15, 50m VU P-9  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Valtteri Pellinen  2007    RAHOLA  25m     
Mikko Helin  2007    LINNAINMAA  25m     
Eero Muuronen  2007    KAUKAJÄRVI  25m     
Leo Vlasovic  2007    TAMMELA  25m     
Hermanni Siurola  2007    ALEKSANTER  25m     
Miska Moisio  2007    LENTÄVÄNN  25m     
Andrey Katanandov  2007    LINNAINMAA  25m     
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Albert Laakkonen  2007    LENTÄVÄNN  25m     
Sean Salli  2007    TAMMELA  25m     
Eino Anttila  2007    ALEKSANTER  25m     
Mikael Uitto  2007    FISTA  25m     
Veikko Saarinen  2007    NORSSI  25m     
Rasmus Piiroinen  2007    KÄMMENNIEM  25m     
Rafael Rajaranta  2007    KÄMMENNIEM  25m     
Aaro Auvinen  2007    NORSSI  25m     

 
 
Laji 16, 50m VU T-10  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Isla Leinonen  2006    LINNAINMAA  25m     
Milja Prepula  2006    P-HERVANTA  25m     
Ella Parviainen  2006    FISTA  25m     
Miira-Maisa Anttila  2006    TERÄLAHTI  25m     
Linda Möttönen  2006    MESSUKYLÄ  25m     
               
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Piia Lahtinen  2006    VEHMAINEN  25m     
Julia Jääskeläinen  2006    FISTA  25m     
Jenna Myllytausta  2006    NORSSI  25m     
Joanna Salonen  2006    TAKAHUHTI  25m     
Milana Virtanen  2006    TAMMELA  25m     
Elli Raitalaakso  2006    VUORES  25m     
Nea Elomaa  2006    SAMPO  25m     

 
 
Laji 17, 50m VU P-10  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Luca Ruusila  2006    LENTÄVÄNN  25m     
Johannes Alarotu  2006    TERÄLAHTI  25m     
Sebastian Sojolin  2006    LENTÄVÄNN  25m     
               
               
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Saku Pietilä  2006    TAKAHUHTI  25m     
Väinö Pitkänen  2006    LEINOLA  25m     
Niklas Töyrylä  2006    TAKAHUHTI  25m     
Samuel Mauriala  2006    TERÄLAHTI  25m     
Paavo Mäntyvaara  2006    TERÄLAHTI  25m     
Matias Mäkinen  2006    LINNAINMAA  25m     
               

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vikke-Valtteri Anttila  2006    TERÄLAHTI  25m     
Eero Penttilä  2006    TAMMELA  25m     
Daniel Mauriala  2006    TERÄLAHTI  25m     
Antti Lepola  2006    SAMPO  25m     
Kalle Heinonen  2006    TAMMELA  25m     
Heikki Eklund  2006    KAUKAJÄRVI  25m     
Markus Popov  2006    KAUKAJÄRVI  25m     
Rasmus Ruotoistenmäki  2006    FISTA  25m     

 
 
Laji 18, 50m VU T-11  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Henni Halme  2005    LINNAINMAA  25m     
Saana Keskinen  2005    KÄMMENNIEM  25m     
Ronja Makkonen  2005    LENTÄVÄNN  25m     
Ansa Ahola  2005    ALEKSANTER  25m     
Enni Mäkinen  2005    LINNAINMAA  25m     
               
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ada Niemi  2005    STEINER  25m     
Kaisla Rissanen  2005    ALEKSANTER  25m     
Venla Vuorivirta  2005    HÄRMÄLÄ  25m     
Lana Saleh  2005    KAUKAJÄRVI  25m     
Heidi Helenius  2005    PELTOLAMMI  25m     
Ada Enden  2005    ALEKSANTER  25m     
Kaisu Leinonen  2005    KÄMMENNIEM  25m     
Emilia Peuhkurinen  2005    ALEKSANTER  25m     

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kerttu Rantanen  2005    TAMMELA  25m     
Peppi Myllyniemi  2005    KARONEN  25m     
Essi Mäkipää  2005    KARONEN  25m     
Rebekka Aaltola  2005    NORSSI  25m     
Aino Lepola  2005    TAKAHUHTI  25m     
Eerika Turunen  2005    PELTOLAMMI  25m     
Tara Salli  2005    TAMMELA  25m     
Hilla Penttilä  2005    VEHMAINEN  25m     

 
 
Laji 19, 50m VU P-11  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Samuel Huotari  2005    LENTÄVÄNN  25m     
Juho Varmiola  2005    SAMPO  25m     
Vanja Chupakin  2005    TAMMELA  25m     
Robert Aspholm  2005    SVENSKA  25m     
               
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Santtu Koskimaa  2005    OLKAH.  25m     
Eero Rautaporras  2005    TAMMELA  25m     
Miro Salonen  2005    KAUKAJÄRVI  25m     
Akseli Pitkänen  2005    TERÄLAHTI  25m     
Elia Koskela  2005    OLKAH.  25m     
Leevi Leppänen  2005    HÄRMÄLÄ  25m     
Daniel Kontula  2005    LENTÄVÄNN  25m     
               

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuomas Kallio  2005    ALEKSANTER  25m     
Samuel Sainio  2005    NORSSI  25m     
Samuel Kyllönen  2005    KAUKAJÄRVI  25m     
Severi Muje  2005    ALEKSANTER  25m     
Sahir Mahboub  2005    KAUKAJÄRVI  25m     
Akseli Liukkonen  2005    OLKAH.  25m     
Onni Väyrynen  2005    KÄMMENNIEM  25m     
Henrik Leinonen  2005    TAMMELA  25m     

 
 
Laji 20, 50m VU T-12  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Maria Markkula  2004    NORSSI  25m     
Ronja Ruotoistenmäki  2004    FISTA  25m     
Siiri Arjanmaa  2004    KARONEN    25m     
Neela Saarinen  2004    KOIVISTO  25m     
               
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kiona Inkilä  2004    FISTA  25m     
Adeliina Kaarlenkaski  2004    ATALA  25m     
Siiri Mätäsjärvi  2004    KAUKAJÄRVI  25m     
Reeta Kivinen  2004    NORSSI  25m     
Ellen Axen  2004    STEINER  25m     
Noora Kylmämetsä  2004    LENTÄVÄNN  25m     
Emmi Manninen  2004    TAKAHUHTI  25m     
Emma Aura  2004    RAHOLA  25m     

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ida Töyrylä  2004    TAKAHUHTI  25m     
Sara Aho  2004    NORSSI  25m     
Noora Pätiälä  2004    ATALA  25m     
Iida Jännes  2004    STEINER  25m     
Elina Guina  2004    NORSSI  25m     
Melissa Virtanen  2004    TAMMELA  25m     
Susanna Uitto  2004    FISTA  25m     
Frida Ekman  2004    TAMMELA  25m     

 
 
Laji 21, 50m VU P-12  Loppukilpailut (3) 
Erä 1 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Konsta Kallio  2004    LINNAINMAA  25m     
Lassi Niemi  2004    KISSANMAA  25m     
Aarne Eskelinen  2004    PISPALA  25m     
Pavel Pankratov  2004    TAKAHUHTI  25m     
Olli Kaario  2004    KOIVISTO  25m     
               
               

 
Erä 2 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskar Tuominen  2004    ALEKSANTER  25m     
Alex  2004    SANTALAHTI  25m     
Miro Birkstedt  2004    ATALA  25m     
Riccardo Castagno  2004    HÄRMÄLÄ  25m     
Niilo Kilpeläinen  2004    LEINOLA  25m     
Leo Liukonen  2004    LENTÄVÄNN  25m     
Lauri Mäkinen  2004    FISTA  25m     
               

 
Erä 3 (3) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iliad Sioofy-Khojine  2004    MESSUKYLÄ  25m     
Manu Viitakangas  2004    RAHOLA  25m     
Sebastian von Bagh  2004    TAKAHUHTI  25m     
Sebastian Rasimus  2004    VUORES  25m     
Antte Säilä  2004    NORSSI  25m     
Lassi Walden  2004    LEINOLA  25m     
Kasper Kaskela  2004    HÄRMÄLÄ  25m     
Tuomas Lehtonen  2004    RAHOLA  25m     

 
 
Laji 22, 4x25m VIESTI ALAKOULU  Loppukilpailut (2) 
Erä 1 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Normaalikoulu  2004    NORSSI    25m     
Kansainvälinen Koulu  2004    FISTA    25m     
Lentävänniemen Koulu  2004    LENTÄVÄNN    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (2) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Tammelan Koulu I  2004    TAMMELA    25m     
Atalan Koulu  2004    ATALA    25m     
Tammelan Koulu Ii  2004    TAMMELA    25m     
Aleksanterin Koulu Ii  2004    ALEKSANTER    25m     
Takahuhdin Koulu  2004    TAKAHUHTI    25m     
Aleksanterin Koulu I  2004    ALEKSANTER    25m     
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  08 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: TaTU Tampere  Tulostusaika  14:36