Kilpailun aikataulu - Jakso 1 
 
  Kilpailu  Koululaisuinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  08 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  14:37   
  Järjestäjä  TaTU Tampere         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 marraskuu 2016         
 
 
Klo  Nro  Laji  Luokka  Vaihe  Erä  Huom. 

 
10:30  50m VU T-13  Loppukilpailut   
10:33  50m VU P-13  Loppukilpailut   
10:36  50m VU T-14  Loppukilpailut   
10:39  50m VU P-14  Loppukilpailut   
10:42  50m VU T-15  Loppukilpailut   
10:44  50m VU P-15  Loppukilpailut   
10:47  100m SKU T-13  Loppukilpailut   
10:50  100m SKU P-13  Loppukilpailut   
10:53  12  100m SKU P-15  Loppukilpailut   
10:56  13  4X25m VU Yläkoulu  LX  Loppukilpailut   
11:00    Palkintojen jako         
11:15  14  50m VU T-9  Loppukilpailut   
11:18  15  50m VU P-9  Loppukilpailut   
11:21  17  50m VU P-10  Loppukilpailut   
11:25  18  50m VU T-11  Loppukilpailut   
11:29  19  50m VU P-11  Loppukilpailut   
11:33  20  50m VU T-12  Loppukilpailut   
11:37  21  50m VU P-12  Loppukilpailut   
11:41  22  4x25m VIESTI ALAKOULU  LX  Loppukilpailut   
11:46    Palkintojen jako         
12:01    Jakso päättynyt         
             
    Aika erien välissä (henk.koht): 30 s         
    Aika erien välissä (viesti): 60 s         
    Aika lajien välissä (henk.koht.): 2 min         
    Aika lajien välissä (viesti): 3 min         
    Tauon pituus: 10 min         
    Palkintojen jako: 15 min         
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  08 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: TaTU Tampere  Tulostusaika  14:37